Перші квіти та букети з пролісків – фото і шпалери для робочого стоал

Перші квіти та букети з пролісків – фото і шпалери для робочого стоал

Від слабкого дихання яка вступає в свої лісові володіння наближається теплої весни розкрилися чудові пелюстки з смужками райдужного фіолетового кольору чарівного проліска.

Чудовою прикрасою робочого столу стане фото чудових пролісків з дивовижними біло-фіолетовими пелюстками та золотим осердям, які несуть в собі творчу силу, так необхідну для творчих людей.

Всередині кожного дивовижно білосніжного дзвоника незрівнянних конвалій, оточених широкими зеленими листям, живуть маленькі лісові ельфи, які ховаються в пахучих квітах від нездатних бачити прекрасне.

На фото два прекрасних первоцвіту з елегантними пелюстками фіолетового кольору невтомно купаються в перших променях теплого весняного сонця, отогревающего втомлену землю від тривалої холодної зими.

Крізь товсте сніжне покривало пробиваються незвичайні проліски з яскравими жовтими пелюстками, в яких відображається саме Сонце, наповнюючи округу радістю, теплом і заражаючи безмежним оптимізмом.

             

 

 

 

Якщо вам сподобались Перші квіти та букети з пролісків – фото і шпалери для робочого стоал, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *