Кращі фотографії пролісків та конвалій для вас

Кращі фотографії пролісків та конвалій для вас

Християнська легенда оповідає, що вигнана з раю Єва розплакалася через падаючих сніжинок, які пронизують холодом. Деякі з них зглянулися і перетворилися в чарівні проліски, а у людства виникла надія на прощення гріха. Фотографії пролісків дарує щастя і наповнює вашу душу весняної закоханістю.

В дивовижних білосніжних пелюстках скоєних первоцвітів знайшли притулок чудові золотисті ангели з прозорими крильцями, скуті солодкими узами Морфея після добрих діянь на землі.

Різнокольоровими фарбами і найрізноманітнішими відтінками заграла прийшла пустотлива весна, наповнивши витончені пелюстки красиво квітучих пролісків у лісі яскравим жовтим і фіолетовим кольором.

На мові квітів привітний конвалія з невибагливою красою своїх зворушливих кольорів є символом чистоти, вірності і любові. Висловіть свої щирі почуття по відношенню до об’єкта обожнювання з допомогою витонченого букету трепетних дзвіночків. Дивовижні картинки і фото конвалій наче пахнуть навесні і першим теплим сонцем.

По одній із стародавніх легенд чудові конвалії є рассыпавшимися по лісі чудовими перлинами, які перетворився щасливий сміх Мавки від того, що та вперше скуштувала заборонений плід радісної любові.

             

 

 

 

Якщо вам сподобались Кращі фотографії пролісків та конвалій для вас, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *