Картинки і фото дорогоцінних орхідей фаленопсис та цимбідіум

Картинки і фото дорогоцінних орхідей фаленопсис та цимбідіум

Невимовна краса лісових тропічних рослин яскраво виражена красивим букетом з блідо-рожевих орхідей серед зеленого листя, на яких залишилося кілька крапель чарівної прозорою ранкової роси. Орхідея цимбідіум однозначно є дорогоцінною і дуже рідкісною. Згідно з переказами, вона приносить її власникові щастя і багатство.

За однією з легенд в казковій країні чарівні метелики сіли на химерні рослини і більше не змогли злетіти, перетворившись в чудові орхідеї з яскравим забарвленням незрівнянних пелюсток. Фото орхідеї фаленопсис незрівнянні і вражають своєю красою і безтурботністю.

Екзотичну красу коханої дівчини може вигідно підкреслити чудовий тропічний квітка з торочкуватими блідо-рожевими пелюстками, який ідеально буде виглядати в її розкішних волоссі. Фаленопсис досить рідкісний, хоча і не изчезающий вид орхідей, на відміну від ще більш рідкісного виду – цимбідіум.

Різноманіття форм прекрасних орхідей дозволяє фантазувати, наділяючи її квітки обрисами фігур казкових істот. На фото дивовижне рослина нагадує розрізаний вздовж ароматний ківі.

Незрівнянна композиція з білосніжного букета в оточенні широких зелених листя стане ідеальною в якості подарунка для людей, що досягли приголомшуючого успіху або для жінок згубною краси.

Девіз чарівних орхідей з жовтими пелюстками на мові квітів звучить, як менше роздумів, більше діла. Яскраві сонячні квіти припадуть до душі творчим людям з величезним внутрішнім потенціалом.

                 

 

 

 

Якщо вам сподобались Картинки і фото дорогоцінних орхідей фаленопсис та цимбідіум, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *