Оригінальні фото букетів і квітів на воді

Оригінальні фото букетів і квітів на воді

Квіти на воді притягують погляд і чарують своєю таємничою ніжністю. Побачивши фотографії чудових композицій з квітів, які ростуть на воді, Ви захочете завантажити їх собі на робочий стіл або подарувати картинку знайомим і рідним. На невинно дзеркальній гладі води ростуть вони – ці прекрасні і неповторні квіти, вони розпускають свої трепетні пелюстки назустріч Вам. Чудові переливи колірної колористики створюють небувалі відчуття таємничості і загадковою неповторності. Квіти на воді зачаровують, вони роблять прохолодну і тиху воду живою і теплою, і це поєднання тягне до себе тихим чарівним світлом. Найкращі і прекрасні картинки квітів на воді тільки для Вас – подаруйте собі свіжість досконалості!
 

Річним світанковим вранці один за іншим велично спливають на прохолодну водну гладь чудові бутони водяних лілій, повільно розкриваючи свої чарівні рожеві пелюстки, які з насолодою купаються в перших променях привітного сонця.

На фото чудова латаття з ніжно-рожевими чудовими пелюстками в оточенні величезних зелених листя. В середині квітки відблисками відбилися промені яскравого полуденного сонця, зігріваючи все навколо своїм світлом і теплом.

Стародавні слов’яни з відвару водяній маківки готували любовний напій, здатний розбудити ніжні почуття в серцях жорстоких красунь. Подарована чарівна водяна лілія з витонченими рожевими пелюстками допоможе розтопити лід у серці самої холодної леді.

Незрівнянні білосніжні пелюстки лілеї, затишно розташувалася на воді, приховують від сторонніх очей оголену красу русалки, що сховався в прекрасному квітці, який наповнює округу своїм чарівним яскравим світінням.

В дзеркальну заплаву води занурюється чудова водяна лілія з дивовижними ліловими пелюстками. Елегантний квітка подібний впала з неба зірку, чарівною своєю загадковістю.

 

 

           

 

 

 

Якщо вам сподобались Оригінальні фото букетів і квітів на воді, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *