Тюльпани – фото і заставки на робочий стіл

Тюльпани – фото і заставки на робочий стіл

Чудовий букет з червоних тюльпанів на тлі «зеленого» дощу дарує заряд позитиву, яскравих емоцій, прилив бадьорості і свіжості. Зображення викликає асоціації з безперервним рухом за життя. Фото тюльпанів високої якості можна помістити в якості шпалер або заставки на робочий стіл.

Тисячі чудових тюльпанів на тлі яскраво-блакитного і чистого неба тягнуться до лагідно греющему сонечку, щоб сповна насолодитися щадною теплотою його весняних променів.

Гордо стоїть самотній помаранчевий тюльпан на білому тлі повільно розкриває чудові пелюстки назустріч всього прекрасного. Квітка привертає до себе увагу своєю величчю.

Після холодної зими і палючого снігу так хочеться урвати хоча б шматочок любові і тепла. Класичний тюльпан – символ початку весни, а також найкращий подарунок для мовчазного визнання в любові.

Пелюстки прекрасною чашечки тюльпана немов танцюють зачаровуючий своєю красою танго, здатний викликати бурю емоцій. В ньому злилися пристрасть і ніжність, червоне і чорне, лід і полум’я, тисяча слів і мовчання…

             

 

 

 

Якщо вам сподобались Тюльпани – фото і заставки на робочий стіл, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *