Звичайні польові ромашки і хризантеми – красиві фото для блогів і форумів

Звичайні польові ромашки і хризантеми – красиві фото для блогів і форумів

На фото мініатюрні чарівні польові ромашки з невинно білосніжними пелюстками подібні численним маленьким метеликам, які закружляли в швидкому танці на зеленіючому квітковому лузі.

Народне повір’я говорить, що там, де падає на землю зірка, розквітає чудова ромашка. На фото тисячі зірок дбайливо вкрили поранену землю, перетворившись на чудові білі квіти, притягають погляди своєю скромною красою.

Розсипом чарівного прозорого бісеру казкові феї прикрасили широкі червоні пелюстки чудовою хризантеми, щоб надати незрівнянному квітці інтригуючого шарму і святковості.

На фото ніжна скромна ромашка на тлі ясного неба, яке намагаються затягнути дощові хмари, тягне свої прекрасні пелюстки до сонячного світла, щоб увібрати в себе всю його теплоту перед початком проливного дощу.

Об’ємні, з ідеальними обрисами і досконалими формами пелюстки химерних квітів на фото в оточенні зеленого листя схожі на широкі пелюстки соняшників, які несуть в собі заряд позитиву, радості і тепла.

                 

 

 

 

Якщо вам сподобались Звичайні польові ромашки і хризантеми – красиві фото для блогів і форумів, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *