Живопис в кольорах, картини квітів

Картинки і фото живопису, із зображенням квітів, з любов’ю зібрані на сторінках сайту, щоб, розмістивши яскраві кольорові картинки в якості заставки, живопис радувала око буйством фарб, різноманітною і цікавою формою квіткових композицій, показаних як в інтер’єрі, так і на природі. Фото натюрмортів завжди пожвавлять день, особливо якщо за вікном бляклі фарби ненастного дня. З монітора ж барвиста живопис з букетами, з оберемками квітів, з каскадом квітучих рослин, немов порція щастя, підніме настрій, додасть сили в суєті днів. Різні квіти на картинках і фото: бузок, троянди, лілії, жоржини, флокси, нарциси, тюльпани – вишукані садові, милі польові, на будь-який смак і колір! Справжня кольоротерапія!

 

Всі види вероніки в одному букеті на цій чудовій картині! На узліссі світлого змішаного лісу, серед високих злаків тягнуться до сонця кисті Ст. дібровної. Невеликі квіти з волошковими пелюстками, обрамленими білою облямівкою по черзі сидять на тонких стеблинках. Деякі кисті виглядають вицвілими, інші – навпаки, мають насичене забарвлення. По сусідству зростає манжетка звичайна з гофрованим листям. Вранці в поглибленні листа виділяється цілюща рідина. У старовину дівчата вмивалися росою манжетки для збереження кольору обличчя.

http://provokacia.com.ua/


 

Гарні букети і садових квітів. Дельфініум виростив стрункі квітконоси, їх інтенсивний ультрамариновий відтіняє колір ніжно-рожеві півонії. Суцвіття глухої кропиви поникли, ніби соромлячись сліпучої краси сусідів.

http://provokacia.com.ua/


 

Буйство тропічної пишноти підтримують червоні покривала антуріума і розкішні суцвіття китайської троянди. Бузкові квітки ліани бугенвиллеи являють собою всього лише приквітки, в глибині яких ховаються справжні квіти, дрібні і непоказні. Посеред листя видно ніжні кремові пелюстки плюмерії.

http://provokacia.com.ua/


 

Під жарким тропічним сонцем на стовбурах могутніх дерев мешкають пестуни-орхідеї. Для їх зростання досить атмосферної вологи, все потрібне для життя вони беруть з повітря. Це епіфітні рослини.

http://provokacia.com.ua/


 

http://provokacia.com.ua/


 

Свіжість літнього ранку зберегли прекрасні лілії. Сонячне світло заливає яскравим потоком суцвіття вероніки на задньому плані.

http://provokacia.com.ua/


 

Теплі кольори букета на картині символізують літній достаток і багатство видів квіткових рослин. Тільки в розпал літа можна зібрати воєдино смаження і троянди, півонії і дельфініум. Скромною вероніці і маргариткам теж знайшлося тут місце.

http://provokacia.com.ua/


 

Блакитний корабель з незабудок.

http://provokacia.com.ua/


 

Приголомшлива картина квітів, виконані аквареллю.

http://provokacia.com.ua/


Живопис в кольорах, картини квітів

Опис: Для любителів живопису і квітів на сайті зібрана велика колекція чудових картин, якими можна милуватися нескінченно.
Ключові слова: квіти, картинки квітів, картини квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *