Жоржини на фото, картинки з жоржинами.

 

Восени жоржини правлять бал! Білосніжна квітка гордо тримає голівку, а на задньому плані, анітрохи не програючи, красуються шапки жовтої айстри сорти Корида.

http://provokacia.com.ua/

Величні жоржини – теж осінні квіти. Високі кущі з великими суцвіттями колись були гордістю палісадника у бабусь на селі. Тепер вони знову в фаворитах нарівні з іншими популярними квітковими культурами.

http://provokacia.com.ua/

Цвітіння жоржин означає настання осені, підбиття підсумків. Теплу оранжево-жовту гаму розбавляють холодні тони пухнастих головок агератуму і простих айстр.

http://provokacia.com.ua/

Щоб не сумувати за літом, найпростіше його продовжити. І допоможуть у цьому жоржини. Це осіння культура і тривалість її цвітіння залежить від термінів настання холодів. Стійкі красуні витримують холодні ранки, їх пишні суцвіття з великою кількістю пелюсток чудово виглядають на тлі в’яне листя.

http://provokacia.com.ua/

За формою суцвіття сорти жоржин об’єднують в 14 класів. Піоноподібні, анемоновидные, хризантемовидные і багато інші класи поділяються на сорти. Будучи великими рослинами, жоржини гордовито прикрашають себе пишними суцвіттями. У минулі часи в кожному палісаднику виростала куртина кущів, прикрашених різнокольоровими шапками. Якщо в дощовий день захочеться сонця, досить поглянути на палаючий квітка і стане трішки тепліше.

http://provokacia.com.ua/

Блискучі жоржини.

http://provokacia.com.ua/

Однолетняя жоржина “Веселі хлопці” названа точно і ємко. Яскраві квіти найрізноманітніших забарвлень прикрашають клумби і бордюри з середини літа. Цвітуть до глибокої осені, радуючи око і звеселяючи душу. До того ж невибагливі і невимогливі, що важливо для садівників. Головне, щоб був своєчасний полив, і ніщо не затуляла сонечко. Подобається франтоватым молодцям ніжитися в теплих променях. Високоякісне фото дає можливість повною мірою оцінити красу вбрання.

http://provokacia.com.ua/

Старанні бджоли старанно збирають нектар на рожевих однорядних георгинах. Не найпродуктивніші медоноси, але вносять свою лепту у лугового меду. До того ж, широко розкриті віночки зручні для комах. Їм не потрібно блукати серед пелюсток, ледве дотягуючись хоботком до ароматної рідини. Квітковий пилок, прилиплу до волохатим лапок, теж понесуть із собою. Її золотисті крупинки основний корм для всього населення вулика. Симпатична картинка з багато разів повтореним сюжетом створена за допомогою графічного редактора. Подібний вид творчості доступний будь-якому користувачеві. Досить завантажити вподобане фото і провести ряд нескладних маніпуляцій. В результаті може вийти справжній шедевр.

http://provokacia.com.ua/

Воротничковая жоржини – різновид численного роду. Її особливість видно на фото: дворядний віночок з різнокольоровими пелюстками. Зовнішній ряд складається з великих і широких. Внутрішній з дрібних, вузьких і коротких, оточуючих серцевину пишним коміром. Таким, як у дам і кавалерів на середньовічних портретах. Зараз ця група жоржин на піку моди.

http://provokacia.com.ua/

http://provokacia.com.ua/

 

Жоржини на фото, картинки з жоржинами.

 

Опис: Величні жоржини на ефектних фото і чудових мерехтливих картинках.
Ключові слова: квіти

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *