Водяна лілія і навіть одолень-трафив – екзотичні фото квітів

Водяна лілія і навіть одолень-трафив – екзотичні фото квітів

Мандрівники, вирушаючи в дорогу, зашивали собі в ладанку шматочок кореня одолень-трава, який служив оберегом в дорозі. Прекрасна водяна лілія може стати приголомшливим чарівним амулетом, що допомагає у всіх починаннях.

На фото три чарівні латаття з розпустилися ніжно-блакитними пелюстками і яскраво-жовтою серединкою всередині на тлі зеленого листя натякнуть на її оригінальність, а символізм трьох чудових квіток скаже про готовність слідувати за коханою на край світу.

За легендою північноамериканських індіанців чудова водяна лілія з’явилася з іскри двох зіткнулися між собою Полярної та Вечірньої зірок у суперечці за володіння стрілою, пущеної в небо в момент смерті великим вождем.

На фото чарівна латаття на темному тлі з єдиним величезним зеленим листом. Її тремтливі пелюстки дбайливо приховують усередині серце, сповнене тепла і любові. Вишуканий подарунок для коханої може стати гарним приводом для початку серйозних стосунків.

Одна за одною закривають свої дивовижні пелюстки чудові водяні лілії, занурюючи у воду засипають бутони слідом за батогами-стеблами, які тягнуть чудові квіти за собою на дно заплави.

 

 

           

 

 

 

Якщо вам сподобались Водяна лілія і навіть одолень-трафив – екзотичні фото квітів, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *