Водяна латаття і ніжна лілія – фото і картинки

Водяна латаття і ніжна лілія – фото і картинки

Незрівнянна білосніжна латаття у синьому озері, займаному легкої брижами від подуву вітру, милується своїм чудовим відображенням у воді. Чудовий білий колір надає її образу витонченості.

Сама природа різнокольоровими фарбами прикрасила чарівні водяні лілії після казкового, проливного літнього дощу, наповнивши тиху заводь таємничістю і загадковістю.

Серед зеленого килима з листя, дбайливо устеливших водну гладь, загубилася одна чудова латаття з трепетними рожевими пелюстками, в якій знайшла притулок втомлена після нічних чувань симпатична русалка.

За давньогрецькою легендою білосніжна водяна лілія з’явилася з тіла білої німфи, яка запалала любов’ю до Геракла, а той не відповів їй взаємністю. На фото бездоганні пелюстки приголомшливою латаття на болотному тлі служать нагадуванням про нерозділене кохання.

На мові квітів водяна лілія символізує красу, чистоту і милосердя. Дивовижна латаття з чудовими рожевими пелюстками на химерному абстрактному тлі буде ідеальною в якості подарунка для юного чарівного створення.

 

 

           

 

 

 

Якщо вам сподобались Водяна латаття і ніжна лілія – фото і картинки, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *