Цілі луки і поля квітів на світлинах і листівках

Цілі луки і поля квітів на світлинах і листівках

На тлі поширеного і пливуть по голубому небу невагомих хмар радує око своєю дивовижною красою нескінченне поле чудових лугових квітів на фото, забирають за собою в казкову країну мрій і сновидінь.

На фото до теплого світла привітних сонячних променів, що пробиваються крізь товщі білосніжних хмар, упереміш з красивими польовими квітами тягнуться чудові ромашки, розчулює своєю простотою і легкістю.

Загубився серед химерних ватяних хмар чарівний дракон завмер на мить, забувши про все, милуючись незрівнянною красою устелившей соковитий зелений луг дивовижним фіолетовим килимом прекрасною лаванди.

Безмежна захмарна ніжність відбилася в кожному легкому трепеті чарівних мерехтливих пелюсток рожевого кольору чарівних розпускаються чайних троянд, що несуть в собі символіку найприємніших моментів любовних зустрічей.

У світ гармонії, повного натхнення, несвідомої мудрості і недбалого веселощів уносить за собою фото чудових квітів, що мають чаклунський силою фіолетового кольору на дивовижних пелюстках.

 

 

                                                                     

 

 

 

Якщо вам сподобались Цілі луки і поля квітів на світлинах і листівках, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *