Троянди на снігу і просто фото красивих квітів

Троянди на снігу і просто фото красивих квітів

Помаранчева троянда передає гордість за чарівний об’єкт зітхань. А її масштабність розповість про повноту цих почуттів. Ви можете завантажити фото квітів та букетів високої якості на нашому сайті абсолютно безкоштовно і вставити ці чудові роботи професійних фотографів та фотографів-аматорів до себе в блог або привітати своїх друзів на форумі.

Перше незабутнє побачення? Як запросити її знову оригінальним способом? Відправити поштою рожеву троянду – символ початку відносин і зародження почуттів.

Пелюстки квітки кружляють, немов сукня нареченої в танці, нагадуючи про небесній чистоті перших ночей любові, щирості почуттів та їх торжества.

Морозний іній на пелюстках троянди подібний поцілую сніжинок, м’яко опустилися на вії – такий же холодний і в той же час обпалюючий. Вона холодна, дерзка і горда собою? Натякни їй про це, подарувавши такий квітка. Можливо, лід розтане і обпалить яскравим полум’ям любові.

Букет з персикової троянди і польових зозулиних черевичків, напевно, зібраний феями, щоб подарувати частинку свого тепла і просто гарний настрій.

                                    

 

 

 

Якщо вам сподобались Троянди на снігу і просто фото красивих квітів, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *