Самозакохані нарциси на фотографіях і картинках

Самозакохані нарциси на фотографіях і картинках

В дивовижному переплетенні квітів ледве чутний шепіт чудових білосніжних нарцисів, які сперечаються між собою, хто ж з них кращий за всіх інших.

Море позитиву викликає цей чудовий нарцис з білими пелюстками, які облюбувала маленька мошка з прозорими крильцями. Яскравий синій фон надає квітці життєрадісності і налаштовує на позитив.

Поява нарциса пов’язано з давньогрецькою легендою про хлопця, який закохався у власне відображення і так довго не міг відірвати погляд, що перетворився в цей чудовий квітка. На фото витончені фігурки білосніжних квітів похилили свої голівки, намагаючись знайти в собі джерело краси і привабливості.

В ясний травневий день на лісовій галявині, всіяною чудовими нарцисами з білими пелюстками, за кожним деревом причаїлися прекрасні лісові німфи – дріади і духи лісу, наповнюючи всі навколо приємним ароматом.

Атрибутом європейців в новорічну ніч є пахне хвоєю ошатна ялинка. А ось китайці прикрашають свої будинки до Нового року чарівними нарцисами. Галявину з таких оригінальних жовтих квітів напевно по достоїнству оцінять любителі Фен-шуй.

 

 

      

 

 

 

Якщо вам сподобались Самозакохані нарциси на фотографіях і картинках, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *