Проліски і крокуси.

Проліски, інакше звані галантусами, виглядають так зворушливо зі своїми, трохи знічено квітками, з витонченими, лилейной форми молочно-білими пелюстками, прикрашеними зеленими цятками або смужками. Фото поляни розквітлих пролісків – дивовижне, трогающее душу видовище! Білосніжні квіти немов вкривають ошатним килимом таку непривабливу, тільки очнувшуюся після зимового сну землю. Багато красивих легенд пов’язано з цими квітами. За однією давньою легендою, коли вигнані з раю Адам і Єва сумно брели по лісі, повалив густий снігопад. Єва почала плакати, і сніжинки пожаліли її, перетворившись у квіти. Єва дуже зраділа, адже у неї з’явилася надія на прощення. Так що, саме проліски і були першими квітами на землі.

 

Зворушливо схилили голівки квітки підсніжника (снігова сережка – в перекладі з англійської). Їх місце проживання – перші проталини, сусіди – інші первоцвіти. Сигналом до проростання служить відступ зими. Наступ тепла – сигнал до переходу на спокій.

kartynky.co.ua - найкращі фото квітів і букетів


 

Ранньоквітучі крокуси радують нас навесні, зацветая одними з перших. Поздноцветущие прикрашають клумби до глибокої осені. За кількістю сортів і варіацій кольорів поступаються тільки тюльпанам.

kartynky.co.ua - найкращі фото квітів і букетів


 

Галантусы дарують надію на тепло зневіреним дочекатися весни. Ніжна зелень їх листя дублюється на пелюстках точками, смужками.

kartynky.co.ua - найкращі фото квітів і букетів


Одного разу вранці ви виявите, що це не снігом припорошило землю в саду, а прокинулися перші вісники весни. Життєствердним покровом вони прикрили сумну торішнє листя. І навіть стовбури старих дерев намагаються здаватися стрункішою поруч з пролісками.

kartynky.co.ua - найкращі фото квітів і букетів


 

 

Самі ніжні весняні фарби підібрали для свого вбрання крокуси. Бузкове хмарка під ногами перемежовується яскравими, подібними до сонця вкрапленнями. Це органи розмноження маячками сигналять комах-запилювачів, направляючи на вірний шлях.

kartynky.co.ua - найкращі фото квітів і букетів


 

Крапельки води – це не роса, а що станули сніжинки на пелюстках крокусу. Квіткам не страшні холоди, лише б морози не пошкодили ніжну пилок. Сімейство крокусів не з лякливих! Вони не бояться холодних ранків, радісно зустрічають сонечко, спрямовуючи йому назустріч яскраві тичинки і маточка.

kartynky.co.ua - найкращі фото квітів і букетів


 

Проліски і крокуси.

Опис: Самі красиві картинки квітів, дуже великий збірник відмінних фото пролісків!
Ключові слова: квіти, картинки квітів, проліски, фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *