Прекрасні квіти іриси в фотографії, картинки вишуканих ірисів.

Картинки і фото ірисів – невичерпне джерело свіжих вражень і маленьких радісних відкриттів. Адже квіти ірисів мають неймовірне число відтінків в широкому діапазоні кольорів. Важко підібрати слова, щоб відобразити тонкі колірні комбінації, зібрані природою цієї квіткової культурі.

http://provokacia.com.ua/


Картинки ірисів – ніжні, в крапельках роси, часто викликають асоціацію з раннім вранці, коли природа прокидається, вся повна млості і очікування чудового дня. Крім того, саме в ранкові години аромат ірисів особливо відчувається, розливаючись в повітрі тонкими запашними нотками.

http://provokacia.com.ua/


 

Іриси (вони ж голубчики) на фото, представлені на сайті, задовольнять самому вишуканому смаку. Лілові, бархатисто-фіолетові, трохи зворушені бузковою забарвленням по краю білосніжних пелюсток, три з яких витончено відгинаються, а три – гордовито піднімаються вгору. В середині квітки – яскраві "очі", ніби хвіст павича, з обов’язкових вкрапленням золота у підстави.

http://provokacia.com.ua/


 

  Іриси – яскраво забарвлені квіти,  названі  по імені богині Іріди, відомої з грецької міфології.  У перекладі слово означає веселка, так як всі кольори сонячного спектру присутні в забарвленні суцвіття. Дикорослі ирисовые ростуть повсюдно, в народі вони ласкаво іменуються голубчик.

http://provokacia.com.ua/


 У продажу найчастіше зустрічається представники роду Ксифиум – голландські іриси, відрізняються від справжніх кореневищем у вигляді подовженої цибулини. Виведені численні сорти садових  форм і для зрізання.

http://provokacia.com.ua/


 

  Широко поширений ірис бородатий, смугаста забарвлення їх зовнішніх пелюсток нагадує волосся. Представники сімейства ірисових – вологолюбні рослини, різноманітність їх форм дозволяє вирощувати культуру повсюдно.

http://provokacia.com.ua/


 

http://provokacia.com.ua/


Прекрасні квіти іриси в фотографії, картинки вишуканих ірисів.

Опис: Всі кольори веселки зустрілися на пелюстках прекрасних ірисів. На добірних фотографіях горді квіти відображені у всій красі.
Ключові слова: іриси фото картинки, квіти

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *