Польові краси – іриси і незабудки з ромашками на барвистих фото

Польові краси – іриси і незабудки з ромашками на барвистих фото

 

Польові квіти

 

На розмитому зеленому тлі з якимось мерехтінням яскравого кольору виділяється чудове кожну рослину з пелюстками ніжно-рожевого кольору, серед яких загубився маленький працьовитий мураха.

Соковитий зелений луг прикрасили собою кілька дивовижних польових ірисів з трепетними фіолетовими пелюстками і ретельно промальовували жовтими смужками на них. Чудові квіти, які ще називають собачками, символізують вірну дружбу.

Дивним чином на фото витончені петунії поєднуються зі скромними блакитними незабудками. Зелений фон вигідно підкреслює всю невибагливі, але одночасно заворожливу красу отриманого букета.

Таємнича природа продовжує жити і дихати за своїм невідомим законам, змушуючи розпускатися найоригінальніші польові рослини, що ваблять до себе своєю чарівною простотою.

Мирне блакитне небо привітне, зігріває своїм теплом ласкаве сонце відбилися в обворожительном цикорії з дивними переливами і мерехтливим світлом на його приголомшливих скоєних пелюстках.

 

 

                     

 

 

 

Якщо вам сподобались Польові краси – іриси і незабудки з ромашками на барвистих фото, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *