Ніжні маки в фотографіях

Ніжні маки в фотографіях

Пустотлива і ласкаве літо доповнило галявину квітучих польових квітів яскравого синього кольору чарівними маками найрізноманітнішого кольору, пелюстки яких так схожі на чудових метеликів, насолоджуються їх чарівним нектаром.

На фото один прекрасний і спокійний сонячний день відбилася в ясності блакитного неба з пролітають легкими повітряними хмарами і по черзі розкривають свої пелюстки прекрасними різнокольоровими маками.

Крізь зворушливі рожеві пелюстки незрівнянного маку яскраво просвічують привітні промені теплого сонця на тлі блідо-блакитного неба, пробуджуючи дивовижну природу раннім світанковим вранці.

Стародавні слов’яни вважали незвичайний мак з дурманним ароматом чудовим оберегом, що захищає від нечистої сили. Фото незрівнянних квітів на зеленому лузі може стати приголомшливим талісманом, що приносить удачу.

На фото дивовижні маки з різнокольоровими пелюстками тягнуть свої голівки до чудового чаруючому світла палючого полуденного сонця на тлі ясного неба, яке зачаровує своєю незайманою чистотою.

 

 

         

 

 

 

Якщо вам сподобались Ніжні маки в фотографіях, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *