Намальовані квіти

Намальовані квіти – це диво, створене художником, який своєю кистю, в пориві натхнення і захоплення, зміг зупинити і зберегти на плоскому полотні мить прекрасного. І ми, глядачі, милуємося тими намальованими і, тим не менш, опуклими формами, тонкими контурами пелюсток, яскравими фарбами, які світлом позитиву і радістю емоцій радують нас. Квіти – діти Флори, недарма були, та й зараз служать об’єктом поклоніння, захоплення і шанування завдяки своїй особливій красі. Хочеш, щоб найпохмуріший день засяяв всіма кольорами веселки? Завантажуй намальовані квіти – іскри свята в повсякденності буднів.

 

  Літо, по всій видимості, видався врожайним. Запашні персики і соковитий виноград склали гідну компанію квіткової аранжуванні, в якій знайшли своє місце садові квіти, що потрапили під руку. Теплу червону гаму розбавили сині іпомея і лілія. Польова тирлич ультрамаринового кольору теж виявилася до речі.

http://provokacia.com.ua/


 Тривожна пора повного місяця. Гілка азалії, усипана квітами, зігріває туманну далечінь невідомості.

http://provokacia.com.ua/


 

Царствені орхідеї на чарівній картинці зображені серед білосніжних нарцисів. Родина Орхідні дуже численне, суцвіття мають різні колера і химерні форми. Але, тим не менш, всі влаштовані за єдиним принципом: над трьома чашолистками розташовується стільки ж пелюсток. Два однакових бічних, і несхожий на них нижній (губа). У центрі – піднесення з зрощених маточки і тичинок.

http://provokacia.com.ua/


 

 Свіжозрізані квіти продовжують пахнути в китайській вазі. На їх медовий запах злетілися метелики відомі любительки солодкого нектару.

http://provokacia.com.ua/


 

Прекрасна картина з ірисами.

http://provokacia.com.ua/


 

 Самі скромні інтер’єри змінюються, прикрашені квітами. Розглядаючи мальовничі картинки можна простежити, як змінювалися уподобання людей щодо складання букетів. І тільки почуття, що викликаються спогляданням живих квітів, як і раніше зігрівають душу.

http://provokacia.com.ua/


 

В ландшафтному дизайні зараз в моді монохромний сад. Він повинен бути витриманий в певній гамі – синьої, червоної, рожевої. Якщо робити його фіолетовим, то підібрати квіти нескладно – іриси, фіалки, тюльпани, лаванда. І обов’язково троянди. Наприклад, пишні кущі групи флорибунда. Темні, як на картинці, Rhapsody in Blue. Або світліші Шарль де Голль.

http://provokacia.com.ua/


 

http://provokacia.com.ua/


Намальовані квіти

Опис: Намальовані квіти, як живі, розцвіли на цій сторінці. У пориві натхнення художники створили справжні шедеври.
Ключові слова: квіти намальовані

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *