Малюнки квітів

Малюнки квітів, гарні листівки з квітковими композиціями зібрані в колекції кліпів, які, немов універсальне засіб для позитиву і піднімуть настрій. Вони послужать чудовим подарунком з будь-якого приводу, до будь-якого випадку. Квіти в мистецтві – одночасно і спосіб самовираження людини у його спробі зобразити навколишній світ, прагнучи передати на полотні, малюнку яскраві фарби, переходи відтінків, химерні форми квіток і бутонів. Прекрасні живописні образи з полотен художників, малюнки квітів, легко можна завантажити, зберігши в архіві улюблених зображень природи.

 

Анімована картинка фуксії.

http://provokacia.com.ua/


 

Квіткова розпис по дереву. Садові троянди – наочний приклад роботи вчених або просто квітникарів-любителів. Цікаво порівняти зніжені оранжерейні види з їх польовими прабатьками. Виявляється, вихідні види набагато пахучіше. В процесі селекції втрачаються багато які властивості на шкоду красі. Але як і раніше улюблені польові волошки, жовтець і ромашки.

http://provokacia.com.ua/


 

Як ніби зі старовинної гравюри зійшли троянди старих забутих сортів. Від них віє затишком дворянського саду. Вони позбавлені довгих стебел, не відрізняються досконалою формою і мають різнокаліберні розміри, але як і раніше улюблені.

http://provokacia.com.ua/


 

 Стара камелія наперекір часу розпустила пишні квіти. Цікаву сороку до яскравим суцвіттям залучили, повинно бути, комахи-запилювачі.

http://provokacia.com.ua/


 

Ромашки, півонії і тюльпан.

http://provokacia.com.ua/


 

Коли для свята душі потрібно багато квітів, то яскраві картинкиі фото, як раз, зібрані в барвисту колекцію на сторінках нашого "квіткового" сайту. Наприклад троянди, намальовані аквареллю чудова листівка.

http://provokacia.com.ua/


 

Ці старовинні сорти – наочне відображення благополуччя дворянської садиби. Відмінний мотив для вишивки гладдю. Умілі руки здатні відтворити не тільки досконалість форми, але і гру пастельних тонів.

http://provokacia.com.ua/


Всі фарби літа сконцентровані в одному букеті. Цікламеновий колір старовинних троянд повторюють ягоди княженики. Невисока трав’яниста рослина має надзвичайно запашні ягоди, звідси і назва – для князів.

http://provokacia.com.ua/


 

Малюнок різнокольорових ромашок в золотий обведення нагадує про літо.

http://provokacia.com.ua/


 

Малюнки квітів

Опис: Малюнки з садовими і польовими квітами – приємний спогад про літо, наповненому сонцем і радістю життя.
Ключові слова: квіти малюнки

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *