Махрові і королівські лілії – чудові фото на листівочки

Махрові і королівські лілії – чудові фото на листівочки

З побажаннями процвітання, багатства і успіху варто відправити другу цей чудовий букет, що складається з чарівною лілії і двох ще не розкрилися зворушливих бутонів.

На фото чудова лілія з чудовими помаранчевими пелюстками на чорному тлі, омита крапельками прохолодною ранкової роси. Компанію незрівнянному квітки становить чудовий нераскрывшийся бутон. Королівські лілії бувають різних форм і забарвлень.

На темному тлі бархатисті тичинки лілії водять хоровод навколо маточки і опускають свої голівки, немов поклоняючись йому, як божеству. Композиція може стати оригінальною заставку робочого столу комп’ютера. Махрові лілії це гордий і чудово ніжна квітка.

У літньому палісаднику одна за одною велично розпускають свої дивовижні пелюстки прекрасні Тигрові лілії, віщуючи своєму власникові достаток, багатство і процвітання.

Пізно ввечері всередині красивого віночка приголомшливою лілії запалив ліхтарик казковий ельф, освітивши свій затишний будинок. Складається враження, що всередині квітки залишилася частинка сонця, зігріває своїм світлом і теплом.

                     

 

 

 

Якщо вам сподобались Махрові і королівські лілії – чудові фото на листівочки, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *