Квіти в живопису

Квіти у живопису – це яскравий і привабливий калейдоскоп фарб і відтінків, який можна завантажити безкоштовно для себе, насолоджуючись цим квітковим святом життя, що ллється на тебе з монітора. Багатий і виразний рослинний світ, з його поєднаннями химерних форм з усієї барвистою палітрою, здавна знаходить відображення в живописі, надихаючи митців на створення шедеврів, де квіти – головні діючі "особи". Пишні, розкішні букети садових квітів, поміщені в дорогоцінні вази, або композиції скромних польових квіточок з фруктами незмінно дарують радість внутрішнім змістом і тим зарядом позитиву, що в основі кожного живописного полотна. Подарунок тобі, який можна зберегти, а також порадувати близьких і друзів, прикрасивши їх день яскравими дарами природи і мистецтва – це квіти у живопису.

 

  Старий занедбаний сад, давно забув руку садівника. Рожеві кущі продовжують цвісти, але квітконоси вже недостатньо довгі, тому оберемок троянд ледве тримається в глечику.

http://provokacia.com.ua/


 Яблучний Спас. Запах запашних яблук і свіжий аромат польових квітів створюють прекрасну композицію. Не метелики це пурхають, залучені яскравими квітами, або рідкі суцвіття родовика лікарської підносяться над букетом.

http://provokacia.com.ua/


 Прикраса вітальні – старовинна ваза, наповнена квітами. Навесні її наповнюють тюльпани і нарциси, на початку літа  – оберемки бузку. Ближче до осені в ній співіснують огрядні суцвіття троянд з дельфініумом, а над ними літає легка глуха кропива.

http://provokacia.com.ua/


 У дальньому кутку саду під захистом розрослися дерев відцвітають старовинні рожеві кущі.

http://provokacia.com.ua/


Славна картинка, що символізує ніжні, трепетні почуття. Довгі стебла плетистих троянд сформували сердечко, що нескладно для цих податливийих рослин. У вигадливий орнамент включені стилізовані зображення незабудок, маргариток і однорядних жоржин.

http://provokacia.com.ua/


 

 Вдивляючись у зображення квітів на полотнах минулих століть, переконуєшся, що видове різноманіття в сучасних букетах значно ширше.  І садова троянда виглядає інакше, тому що вирощуються вже інші сорти. У наші дні рідко можна зустріти гортензію з суцвіттями гірчичного кольору. А ось ротики майже не зазнав змін.

http://provokacia.com.ua/


Квіти в живопису

Опис: Краса квітів, відображена в живопису. Яскраві фарби нестримним потоком ллються з екрану монітора, даруючи гарний настрій.
Ключові слова: квіти живопис

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *