Квіти на водній гладі – від латаття до тюльпана

Квіти на водній гладі – від латаття до тюльпана

Слов’яни вірили лікувальні властивості одолень-трава, вважаючи, що вона здатна зняти зубний і головний біль. Дві прекрасні латаття на фото, можливо, і не зможуть вгамувати біль, але піднімуть настрій, зачаровуючи своєю красою.

Серед дивно незайманої природи, недоторканою людиною, в ясний сонячний день втомлені за ніч русалки перетворюються на чарівні незрівнянні латаття, утворивши цілу галявину з чудових русалочьих квітів.

На фото бутони чудових водяних лілій на розмитому зеленому тлі подібні бутонам тюльпанів, які акуратно склали свій кожна пелюстка. Такий чарівний букет з ще нерозкритих квітів скаже про нові, що зароджуються почуття.

В трепетних ніжно-лілових пелюстках дивовижною латаття затишно розташувався маленький казковий ельф, плаваючи разом з красивою квіткою по озеру і насолоджуючись його духмяним ароматом.

На фото чарівна водяна лілія, гордо расправившая свої бездоганні пелюстки на зеленому тлі, обрамлена в темну рамку. Мовою квітів одне із значень латаття – щирість. Виразіть з її допомогою свої справжні почуття щодо дами серця.

 

 

           

 

 

 

Якщо вам сподобались Квіти на водній гладі – від латаття до тюльпана, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *