Квіти на воді – чудові фото тільки у нас

Квіти на воді – чудові фото тільки у нас

На дзеркальній водній гладі в гущавині зелених листків і в оточенні чудових рожевих квітів і ще нерозкритих бутонів латаття причаїлися підступні нікс, очікують чергову жертву, щоб повести її за собою в глибоке озеро.

На фото чудова водяна лілія з чарівними червоними пелюстками на тлі зеленого листя. Її полураскрытый бутон немов знаходиться в дрімоті, а ідеальні форми надають квітці бездоганності.

Ніжні рожеві пелюстки дивовижно повітряної і легкої латаття обгорнули, немов ковдрою, чудову казкову німфу, млосно що розташувалася в середині незрівнянного квітки і заспаний солодким сном після бурхливої ночі.

Італійська легенда розповідає про те, що чудові латаття – це діти прекрасної графині Мелінди і викрав її страшного і потворного болотного царя, кожне літо радують оточуючих своїм бездоганним цвітінням.

Кожен трепетний ніжно-рожевий тон незрівнянною водяної лілії намагається зловити частинку тепла сонячних променів. Вирази всю теплоту своїх почуттів по відношенню до коханої, подарувавши їй цю чудову латаття.

 

 

           

 

 

 

Якщо вам сподобались Квіти на воді – чудові фото тільки у нас, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *