Квіти чорнобривці – чудові картинки і фотографії чорнобривців (бархоток)

Картинки і фото чорнобривців, киваючи своїми яскраво-жовтими, наче пухнасте сонечко,  суцвіттями-кошиками на темно-зелених на стеблах, вітають нас в розділі айстрових. Чорнобривці, бархотки, шапочки – такі ласкаво в народі називають цю квітку в Росії. Особливо прекрасно виглядає контраст, де на зображення чорнобривців палають соковито помаранчевими відтінками з переходом в насичені коричневі тони. Тоді ці квіти, своїми язичками-пелюстками, нагадують маленькі клубки полум’я на вильоті горіння, гордо взметнувшиеся вгору в останньому вогняному кидку.

Квітки чорнобривців пломеніють подібно золотим монетам на зеленому оксамиті листя. Вид Tagetes (тагетес) підрозділяється на підвиди з латинськими назвами erecta, patula і signata, що в перекладі означає чорнобривці прямостоячі, відхилені і треті – тонколиста. Високорослі рослини з великими квітами – це, як правило, прямостояче вигляд. Представники відхиленої різновиди мають велику різноманітність форм суцвіть і забарвлення. Витончені кущики з простими квітками – майже завжди тонколиста виду.

http://provokacia.com.ua/


 

Сорт Фантастік об’єднує рослини з пухнастою шапкою кучерявого пелюсток. Колір міняється від жовтої гами до інтенсивно помаранчевих відтінків. Квіткова головка середнього розміру з різноманітною формою квітки, напевно, з відхилених тагетесов. Тонка яскрава облямівка підкреслює глибину кольору пелюсток.

http://provokacia.com.ua/


 

 Якщо фото чорнобривців ще можуть уявити, як ці квіти ніжні на дотик, хочеться лагідно торкатися їх рукою, але ось цей неповторний, трохи терпкий смак з гіркуватим присмаком Сходу можна тільки уявити. Адже ці квіти, до того ж, є пряним эфирномасличным рослиною, високо цінованою в кулінарії. Не всі, звичайно, з представлених на фото і картинках чорнобривців такі от "їстівні". Але є спеціально виведені сорти, чиї висушені квіти вживають в деяких країнах Європи і Латинської Америки як приправу, відому в Росії і на Кавказі під назвою "імеретинський шафран".

http://provokacia.com.ua/


 

http://provokacia.com.ua/


 

http://provokacia.com.ua/


 

Колышущееся квіткове море яскраво-помаранчевих шапок приваблює безліч комах запилювачів. Пізніше, в пору дозрівання насіння, під високими кущами мешкають молоді горобці в пошуках прожитку. Насіння рослин поживні і містять ефірні олії.

http://provokacia.com.ua/


 

Бажаючи оксамитка

http://provokacia.com.ua/


 

http://provokacia.com.ua/


 

Квіти чорнобривці – чудові картинки і фотографії чорнобривців (бархоток)

Опис: Мальовничі картинки прекрасних квітів, одягнених у яскраві оксамитові вбрання. Чорнобривці у всій пишності на численних фотографіях.
Ключові слова: чорнобривці фото картинки, квіти

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *