Квіти айстри – англійські та бельгійські сорту.

Фотографії айстр – зібраних у вишукані букети, невибаглива квітучих великим кущем або одним пишним квіткою – завжди радують своєю свіжістю і чарівністю.

http://provokacia.com.ua/


 

Фотографії показують, які багатства відтінків кольору – бордового, фіолетового, помаранчевого, жовтого зберігають ці квіти в своїх чашечках. Завантажуй безкоштовно фотографії айстр, вони немов останні квіткові зірки сяють для нас на небосхилі осені.

http://provokacia.com.ua/


 

Кошик – так називається суцвіття айстри, як і у ромашки. Помаранчеві квітки сорту новобельгийской айстри прикрашають бордюри, а їх високорослі різновиди грають на клумбах. Як сонячні зайчики радують погляд їх яскраві голівки.

http://provokacia.com.ua/


 

Рожева кіпень сорти Принцеса красується до самих морозів. Може бути, саме завдяки стійкості її назвали так. Яскраво-жовту серцевину обрамляють кучеряве язичкові пелюстки у підстави білого кольору.

http://provokacia.com.ua/


 

Червоний, кораловий, рожевий, – невеликі суцвіття багаторічних айстр всю осінь обрамляють бордюрами квітники. Їх легко сплутати з маргаритками. Частіше це новобельгийские і новоанглийские сорту. Їх цінують за насичене забарвлення і рясне тривале цвітіння. У зрізаному вигляді вони стоять надзвичайно довго нагадуванням про минуле літо.

http://provokacia.com.ua/


 

Барвиста мозаїка з яскравих суцвіть радує соковитою палітрою. Чудова фотографія заслуговує того, щоб з’явитися на робочому столі або в рамочці на стіні. Глянеш, і відразу відчуєш прилив позитиву.

http://provokacia.com.ua/


 

 Айстри своїм цвітінням ще продовжують традицію літа дарувати яскраві фарби, розсипаючи немов веселку, свої бутони і суцвіття з барвистими пелюстками.

http://provokacia.com.ua/


 

Квіти айстри – англійські та бельгійські сорту.

Опис: Багато цікавого про айстрах різних сортів, английскме і бельгійські айстри.
Ключові слова: айстри фото картинки, квіти

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *