Кульбаби і навіть барвінок у полі – у нас є будь-які фото квітів

Кульбаби і навіть барвінок у полі – у нас є будь-які фото квітів

 

Польові квіти

 

На фото з прекрасного кульбаби по черзі летять його білосніжні, повітряні парасольки, оголюючи невибаглива рослина. Синій фон яскраво підкреслює досконалі форми кожної пушинки.

На фото серед зелених заростей у відповідь зігріває землю сонячним променям розпускаються один за іншим чарівні барвінки, що символізують покірність і смиренність перед неминучістю буття.

Самими ніжними і захмарними почуттями наповнений кожен трепетний пелюстка двох незрівнянних польових квітів рожевого кольору в гущі зеленої трави, які своїми формами нагадують царствену лілію.

Чарівні пелюстки блакитні пелюстки з синіми прожилками приголомшливого польової квітки на тлі різноманітних рослин обмиті літніми краплями свіжого дощу. Від споглядання чудової композиції трохи віє прохолодою.

Два в’янучих кульбаби, які розташовані на темно-синьому тлі, облюбувала пара чудових метеликів з незрівнянно красивими крильцями, які намагаються зачарувати одне одного.

 

 

                     

 

 

 

Якщо вам сподобались Кульбаби і навіть барвінок у полі – у нас є будь-які фото квітів, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *