Красиві картинки в’юнків

Картинки і фото в’юнків вітають всіх, хто бачить і відчуває красу самих звичайних рослин, які оточують нас щодня в повсякденному житті. Ці невибагливі квіти, чиї стебла не тягнутися вгору, як зазвичай, а стеляться або обвивають, подібно маленьким ліанах будь-яку опору, завжди відкриваються рано вранці, обіцяючи погожий день. А якщо яскрава чашечка в’юнка з п’ятьма широкими пелюстками згорнута в пружний, тугий  бутон – чекай дощу! Адже вьюнки відкриті весь день, благоухая запашним, трохи терпким ароматом, закриваючись тільки на ніч і в похмуру погоду.

http://provokacia.com.ua/


 

чудової анімації, на тлі сонячного диска красуються квітки березки. Рослини мають особливість відкривати суцвіття в сонячний день до полудня, в похмурий день яскравими воронкоподібними граммофончиками можна милуватися весь день.

http://provokacia.com.ua/


 

Рожеві вьюнки

http://provokacia.com.ua/


Малиновий в’юн

http://provokacia.com.ua/


 

Анимашка з трьома кольорами.

http://provokacia.com.ua/


 

Біла примула в оточенні кручених паничів.

http://provokacia.com.ua/


 

Іпомея, або фарбитис – види великого роду родини Convolvulaceae (Вьюнковые). У складі роду і трави, і чагарники з деревами. Ми ж частіше зустрічаємося з іпомеєю пурпурової (Pharbitis purpurea), якій дуже підходить назву «ранкове сяйво». Їх квітки – одноденки, трохи світло – і вони вже радують різнокольоровими ніжними граммофончиками, а після полудня пелюстки згортаються веретеном і засихають. Чіпкі лазять пагони ліани використовують будь-яку опору, щоб піднятися ближче до світла.

http://provokacia.com.ua/


 

На фото видно, як гордо підносять вьюнки свої синьо-білі, або ніжно рожеві або лілові квітки в небо. Вьюнки своїми пружними стеблами, немов наполегливі верхолази обвивають і обплітають будь паркани, стовпи і перепони, прикрашаючи їх квітами граммофончиками. Красиві блискучі картинки з вьюнками можна вставити безпосередньо в форум, гостьову книгу, прикрасивши блозі або щоденник оригінальним зображенням звичайного садового квітки. Завантажуй зображення квітів, які завжди будуть вітати тебе в будь-який час доби – картинки та фото в’юнків, приємних і милих любителів ранкового сонця.

http://provokacia.com.ua/


 

Три фіолетові квітки.

http://provokacia.com.ua/


Красиві картинки в’юнків

Опис: Зворушливі рожеві, лілові, блакитні чашечки в’юнків на красивих рухомих картинках.
Ключові слова: берізка фото картинки, квіти

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *