Кращі фото білого нарциса

Кращі фото білого нарциса

Нарциси

 

В прекрасній долині багатокольорових трав, як ласкаво називав нарциси Едгар По, можна випробувати неземні насолоди райської любов’ю. Забути про все на світі, занурившись в м’яку траву, бачити перед собою тільки блакитне небо з його химерними хмарами і ці чудові помаранчеві квіти… Що може бути краще?!

На тлі чарівних, милих квітів гордо виділяється вишуканий букет нарцисів. І це не дивно, адже величного квітці властиво самозамилування і трохи здорового егоїзму.

В глибині жовтих пелюсток чарівного нарциса, в самій її серцевині боязко б’ється серце, що кохає. Подаруй їй всю свою доброту і любов, тим самим зруйнувавши стереотипи про квітку, як про символ оманливих надій. А додатком до подарунка може стати ключик від найпотаємніших куточків серця свого.

З приходом весни розпускаються дивні жовті великодні дзвіночки, як часто називають нарциси, на тлі великолепнейшего блакитного неба, віщуючи про наближення самого світлого свята.

На фото незрівнянні жовті нарциси в прозорій вазі на світлому фоні зі злегка пониклими голівками. Прекрасний натяк на її тривалу смуток, а також хороший спосіб підняти настрій.

 

 

      

 

 

 

Якщо вам сподобались Кращі фото білого нарциса, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *