Картини з квітами

Картини з квітами, натюрморти з квітковими композиціями милують зір, наповнюючи душу споглядальним умиротворенням. Люди прикрашають своє життя квітами в одвічному прагненні до прекрасного, і вибаглива краса рослинного світу вабить художників відобразити це минуще досконалість. Живопис з квітами – це джерело позитиву з надією на щастя. Квіти на картинах ніколи не зів’януть, завжди радуючи нас свіжістю і буйством фарб. Коли повсякденність занадто тисне, подивися на картини з квітами, обов’язково стане легше, і суєта відступить, ніби зникаючи в хвилях троянд, айстр, півоній, гвоздик, бузку, лотоса…

Абстрактний живопис заворожує таємницею, прихованою в, здавалося б, хаотичних лініях. Проникнути в задум художника, насолодитися польотом його фантазії вдається не кожному. Але той, хто зуміє відкрити двері в чарівний світ, отримає величезну насолоду. Фрактали, створені за допомогою комп’ютерної графіки, притягують і розбурхують уяву. В нашаруванні нечітких плям вгадуються знайомі обриси різних кольорів. Незрівнянні красуні троянди, прозорі ажурні хризантеми, білі точки мініатюрної гіпсофіли.

http://provokacia.com.ua/


 

  Чайно-гібридні сорти троянд чудові в зрізку. Квіти жовтого кольору яскравою плямою пожвавлять будь-який інтер’єр і важливо, в якій посудині оформлена аранжування.

http://provokacia.com.ua/


 Квітка лотоса вельми популярний в буддійському світі. Згідно з легендою, богиня Зелена Тара сидить на квітці лотоса. Її права нога спущена в готовність вирушити на допомогу стражденному.  Бутонами на довгих ніжках можна окропити себе освяченою водою в храмах Таїланду. На вулицях міст ці рослини культивуються в посудинах з водою. А зображення квітки нанесено на тайський державний прапор.

http://provokacia.com.ua/


 

http://provokacia.com.ua/


 

Як ніби барвиста облямівка павлово-посадського хустки постала перед глядачами. Примхливі завитки і вензелі цілком впізнається передають знайомі риси квіткових рослин.

http://provokacia.com.ua/


 

 Туалетний столик прабабусі-курсистки. Капелюшок з пером, шкіряний портфель, не обтяжений безліччю підручників і чудова квіткова композиція. Червоні троянди і ніжно-рожеві півонії чергуються з ліловими ягодами ожини  і плоди чорноплідної горобини. Буйство фарб і смаку відповідає захопленому світосприйняттям юної особи.

http://provokacia.com.ua/


 

Квітучий горошок.

http://provokacia.com.ua/


 

Знайоме чарівність літнього саду! Пишні півонії відтіняють сині гортензії. І, мабуть, літо видалося спекотне, тому що не всі бутони гортензії розпустилися. Її друга назва – гидрангия, тому що вона велика любителька води.

http://provokacia.com.ua/


Картини з квітами

Опис: Картини з чудовими квітами можуть прикрасити будь-який інтер’єр або перетворитися у вітальні листівки.
Ключові слова: квіти

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *