Картини квітів

Картини квітів, виконаних митцями, які працюють у різних напрямках живопису, в різній техніці і манері, зібрані на сторінках сайту, об’єднані зарядом позитиву і радості, якими наповнені полотна з квітами. Картини з простими милими маргаритками в полі, вишукані пишні троянди екзотичних кольорів, гербери і тюльпани в красивих вазах – це всі квіти, яким надано чіпати найпотаємніші струни людської душі в її прагненні до прекрасного. Нехай ця краса завжди буде поруч, скачуй картини квітів, щоб розфарбувати свої повідомлення яскравими барвами природи, подарувати друзям в якості приємного сюрпризу.

 

Космея – мабуть, самий невибагливий однорічник. Інша назва рослини – Космос, що його батьківщина – гірські райони Мексики. Рослі кущики мають безліч квітконосів, які різнобарвним морем хвилюються при найменшому подиху вітерця.

http://provokacia.com.ua/


 

Троянди флорибунда вдале дітище селекціонерів. Їх відмінна особливість – рясне цвітіння. З них виходять мальовничі букети: суцвіття різної величини, перемежовуються з бутонами і рясним листям.

http://provokacia.com.ua/


 

Дуже оригінальний і яскравий малюнок букета.

http://provokacia.com.ua/


 

Перше подобу блакитної троянди було отримано ще в 19 столітті. Брати Коші вивели гібрид, отцветающие пелюстки якого набували голубуватий відтінок. Справжній блакитний колір був отриманий японськими вченими шляхом імплантації в рослину гена, отриманого з братків. Сорт отримав назву SUNTORY blue rose APPLAUSE.

http://provokacia.com.ua/


 

Картина бузку.

http://provokacia.com.ua/


 

 Дивовижні метаморфози відбуваються з квітами в процесі селекції. Переважна більшість махрових форм  виведено штучним шляхом. Зайвий пелюстка виникає в результаті збою в генетичній програмі, закладеній природою. Щоб ознака закріпився, іноді потрібні роки.

http://provokacia.com.ua/


Картини квітів

Опис: Галерея картин з різними квітами: космеями, трояндами, бузком та іншими.
Ключові слова: квіти

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *