Картини букетів

Картини букетів, безкоштовно завантаживши які, ти завжди будеш в готовності привітати далеких друзів з раптовим щасливим (або випадково забутим тобою) подією, зібрані у барвистому розмаїтті на сторінках сайту. Крім традиційних картинок і фото букетів, є чудові блискучі прикраси з квітами. Картини квітів, прикрашені блискітками, перетворюються в дорогоцінні прикраси, оригінально доповнюють повідомлення і оживляючі сторінки своїм блиском і мерехтінням. Квіти, в оригінальних композиціях або в шикарних букетах, талановито перенесені на полотно пензлем художника-творця, радують досконалістю форм, різнобарв’ям, хвилею позитиву і радості від дотику до світу прекрасного. Картини букетів, єднання рослинного світу і майстерності людини, це шедеври живопису у твоєму архіві чудових подарунків природи.

http://provokacia.com.ua/


 

  Чому мрійливо затуманений погляд красуні? Може бути, вона ворожить, ким подаровані ці квіти? Червоні троянди обіцяють любов, жовті жоржини натякають на благополуччя в майбутньому, а сині суцвіття мускарі і вероніки  збережуть таємницю.

http://provokacia.com.ua/


  Відблиски ранкової свіжості грають на квітах, дбайливо посаджених в окремі ємності. Цілком справедливе рішення, адже рослини можуть виявляти антагонізм, який може виразитися в придушенні життєдіяльності окремих видів. Навряд чи трав’янистому рослині фіалку триколірну буде затишно в одній вазі з ліаною ломоносом. Сусідство з великою кількістю тюльпанів не піде на користь ніжним ирисам. Але перебуваючи поруч, вони складають досить вдалу композицію.

http://provokacia.com.ua/


 Аранжування у стилі ретро. Тоді і трава була зеленішою, яскравіше фарби і аромати тонше. Квіти точно вирощувалися без пестицидів, тому свідчення – жива гусінь, метелики-бражники, великі любителі нектару. Серед старовинних сортів троянд виділяються тюльпани своєї фантазійної забарвленням. Гра кольору говорить про те, що вони вражені вірусною мозаїкою та їх нащадкам вже ніколи не мати забарвлення чистих  тонів.

http://provokacia.com.ua/


 

Рожеві троянди роблять честь жінки. Це знак оточуючим, що вона обожаема і оточена увагою представників сильної половини людства.

http://provokacia.com.ua/


 

Живопис у стилі ретро

http://provokacia.com.ua/


 

Квіткова розпис на підносах завжди прекрасна.

http://provokacia.com.ua/


 

Картини букетів

Опис: Тут тішать погляд картини з чудовими букетами, дивовижними багатством відтінків і досконалістю форм.
Ключові слова: букети картини

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *