Гортензії або хризантеми – вибір квітів для саду з фото

Гортензії або хризантеми – вибір квітів для саду з фото

Багатогранні фарби золотистої осені з чарівною свіжістю світанкового ранку відображені на дивовижному фото хризантем найрізноманітніших сортів і відтінків, дарують неперевершену красу люблячим ці чудові квіти людям.

Під химерними формами білосніжних хмар, які вихором закружляли шалений вітер, серед небесного зводу і невисоких зелених пагорбів приголомшливим ліловим килимом устелила землю чудова гірська лаванда.

На фото зелені чагарники густо засіяли грона чарівною гортензії, удивляющей пишнотою своїх досконалих форм і різноманіттям подарували їй природою відтінків витончених пелюсток.

На тлі незрівнянно красивого пейзажу високих гір і ясного блакитного неба з несущимися вдалину білосніжними хмарами наповнили галявину яскравим вогняним світлом чарівні червоні маки на фото упереміш з жовтими луговими квітами.

Літній призахідне сонце не поспішає ховатися за горизонтом, розчулюючись чудовим лугом скромних польових ромашок на фото, дозволяючи їм ще трохи скупатися в своїх теплих привітних променях.

 

 

                                                                     

 

 

 

Якщо вам сподобались Гортензії або хризантеми – вибір квітів для саду з фото, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *