Гортензія квіти у фотографіях.

Яскрава гортензія.  Рожево-малинові шапки сорти Forever and ever в ореолі яскраво-зелених листків на фото виглядають просто чудово.

http://provokacia.com.ua/


 

Багатоквіткові бутони гортензії викликають різні асоціації: збиті вершки або хмари, що пливуть по зеленому неба. Природа не така романтична. Вона чітко розподілила обов’язки між квітками. Безплідні, але великі і ефектні, розташовані по краю суцвіття. Вони служать для залучення комах-запилювачів. Але запилювати їм доведеться інші, що знаходяться в центрі. Ті, що подрібніше і скромніше.

http://provokacia.com.ua/


Як здорово, що в наші сади повернулася красуня гортензія. Вона велика любителька вологих ґрунтів, тому має другу назву – гидрангия. Не варто дивуватися, якщо з черешка рослини з рожевими квітами, виріс кущ з блакитними квітковими шапками. Просто кислотність субстрату у материнського примірника відрізняється від аналогічних властивостей грунту на вашій ділянці. Справа поправимо, відрегулювати кислотність просто: в кислі ґрунти достатньо внести доломітове борошно.

http://provokacia.com.ua/


Біла гортензія, на відміну від сестриц, ні за що не поміняє колір свого кулястого суцвіття. Зате рожеві сорти здатні перевтілюватися, як хамелеони. Їх квітки перетворяться в блакитні або сині, якщо поливати кущики спеціальними подкисляющими розчинами.

http://provokacia.com.ua/


 

http://provokacia.com.ua/


 

Гортензії по праву належить титул королеви саду. Чагарник, покритий великими кулястими суцвіттями, нагадує придворну даму в бальному платті. Незважаючи на гордий вигляд, красуня зовсім не спесива. Обожнює романтичні глухі куточки в тіні будинку або дерев.

http://provokacia.com.ua/


Існують різні версії, в честь якої Гортензії дано ім’я квітки. За однією легендою вона принцеса, з іншого – мандрівниця, за третьою – кохана натураліста. Але абсолютно ясно, що дама була приємна у всіх відносинах. З ніжною шкірою, рум’яними щічками, волошковими або фіялковими очима, злегка пампушка і, безсумнівно, весела сміхотуха.

http://provokacia.com.ua/


 

Чудова фотографія, що демонструє чудові забарвлення. Від нейтрального білого через лавандовий до яскраво-лілового. Від світло-рожевого до насиченого, званому Fuchsia pink. Деякі піддані цариці Флори можуть похвалитися настільки різноманітною палітрою. На квітковому балі наряд гортензії затьмарює туалети більшості найвишуканіших модниць.

http://provokacia.com.ua/


В Європу прекрасна гортензія потрапила з Японії, де зацвітає в сезон дощів. Парки, сквери, палаци потопають у різнобарвному пишності розлогих кущів з яскраво-зеленим листям. У храмів вони особливо численні. Біля деяких виростають десятки тисяч рослин, а чай з листя гортензії у буддистів є ритуальним. Після хризантеми це самий улюблений національний квітка.

http://provokacia.com.ua/


 

Гортензія крупнолистная не відрізняється зимостійкістю, і довгий час вирощувалася лише в теплицях і в кімнатних умовах. Понад століття ведуться селекційні роботи і виведені сотні садових форм. До морозів, вони більш стійкі, але мінус 18°З вже не витримують. У південних регіонах Росії прижилися добре, часто переходять у дике стан, тому сприймаються місцевою культурою.

http://provokacia.com.ua/


 

Гортензія квіти у фотографіях.

Опис: На цих фотографіях захоплюють кулясті суцвіття гортензії, що складаються з дрібних витончених квітів.
Ключові слова: квіти, гортензія, фото гортензії

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *