Гібіскус на фото, картинки гибискуса різних кольорів.

Картинки і фото гибискуса – цього вишуканого подарунка тропіків, порадують погляд будь-якого естета і цінителя прекрасного. Фото гібіскуса, немов яскраві листівки, де витончені великі квіти відкривають свої трохи махрові пелюстки назустріч сонцю. Немов зірки виглядають яскраві червоно-жовто-оранжеві гібіскуси на тлі темно-зеленого листя.

http://provokacia.com.ua/


Ми знаємо ця квітка також під ім’ям китайської троянди, чиї кущики у великих вазонах своїми червоними квітами прикрашають наші оселі й, за повір’ями, приносять щастя і любов.

http://provokacia.com.ua/


 

Згідно класифікації рід Гібіскус зараховується до сімейства Мальвових. За любов до виростання у вологих місцях в Америці рослини отримали назву болотна мальва. Молоді пагони деяких гибискусов застосовують у кулінарії, з тичинок витягують барвники чорний і пурпурний. Ми цінуємо їх за декоративність і невибагливість.

http://provokacia.com.ua/


Жовтий квітка.

http://provokacia.com.ua/


Відмінне рішення, щоб без слів висловити захоплення красою, в якості оригінального сюрпризу використовуй картинки і фото гібіскуса, його квіти яскравим метеликом оживляють бляклу суєту повсякденності.

http://provokacia.com.ua/


 

велика Кількість різновидів окультуреного гибискуса вражає уяву. Рідкісна рослина має здатність до такого разноцветию. Всім відомий кущ з червоними квітами, в народі званий розаном або китайською трояндою. Але цілеспрямована селекція творить чудеса, і виведені абсолютно приголомшливі сорту. Присутня вся палітра, починаючи від білого до темно-фіолетового, майже чорного. Є строкато пофарбовані, з крапками, штрихами. Махровість теж різна. Пелюстки можуть бути і злегка хвилястими по краях, і подібними пишним воланам.

http://provokacia.com.ua/


 

Гібіскус з давніх пір прижився в квартирах і офісах співвітчизників під назвою Китайська троянда. Це невибаглива рослина обмежує в зростанні тільки розмір ємності. Навіть невеликої кількості сонячного кольору досить для його цвітіння.

http://provokacia.com.ua/


 

Гібіскус Суданська Роза (Sfbdariffa) вирощують в промислових масштабах для цілей харчової промисловості.

http://provokacia.com.ua/


Вологе рильце має канал в центрі, куди потрапляє пилок, принесена запилювачами з інших рослин. При благополучному результаті запилення, формується насіннєва коробочка, де дозрівають насіння округло-овальної форми.

http://provokacia.com.ua/


Гібіскус на фото, картинки гибискуса різних кольорів.

Опис: У нас на сайті у всій пишності дарунок тропіків – екзотичний гібіскус. Кожне фото, як святкова картинка радує око яскравістю фарб.
Ключові слова: гібіскус фото картинки, квіти

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *