Гарні жовті квіти з назвами.

Гарні жовті квіти з назвами.

Дзвіночки клематиса. Як досвідчений альпініст, ліана підіймається на будь-яку висоту, вкриваючи стіни і паркани килимом з жовтих запашних квітів.

гарні жовті квіти

 

Календула весь день крутить жовтою голівкою, повертаючись слідом за сонечком. Якщо воно сховається за хмари, ображена, згортає пелюстки.

Календула

 

Левовий зів. Дивлячись на фото, тільки і залишається в черговий раз здивуватися фантазії природи і її майстерності створювати дивовижні і прекрасні квіти.

Левиний зів

 

Мрію про вічне життя втілили бессмертники, роками не втрачають привабливості в сухих букетах.

жовті бессмертники

 

ромашка Жовта. Золотистий парасольку топінамбура повністю розкрився, жадібно вбираючи світло і тепло, що посилаються сонцем.

ромашка Жовта

 

Популярний гіперікум. Щільні нерозпущеною бутони звіробою фаворити модних букетів, які вони привносять цікавий колірний акцент.

гіперікум жовтий

 

Рудбекія зеленоочка. Жовті квіти з кокетливим зеленим помпоном в середині дуже ефектні на клумбах, бордюрах і групами на галявинах.

Рудбекія

 

Лілейник у всій красі. Барвиста картинка з гарним сполученням кольорів: чорні пильовики на тлі жовтої зіркоподібною чашечки, оточеній соковитою зеленню.

жовта квітка

 

Трілліум.

Трілліум

 

Череда.

Череда

 

Жовта троянда в краплях роси. Чудове фото ледь розпустилось бутона. Його чистота і свіжість напрошуються на порівняння з прекрасним весняним світанком.

Жовта троянда

 

Чудово виглядає в альпінаріях і на кам’янистих гірках віночок жовтий і темно-зелене листя гравілату гірського.

гравілат

 

Кореопсис крупноквітковий.

Кореопсис крупноквітковий

 

Він же крупним планом.

Кореопсис

 

Метаморфози лантаны. На початку цвітіння вона пофарбована в жовтий. Потім перефарбується в оранжевий, а завершальним стане темно червоний.

лантана

 

Якщо вам сподобались Гарні жовті квіти з назвами., шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *