Фотографії водяної лілії й латаття білого кольору

Фотографії водяної лілії й латаття білого кольору

На заході дві чудові водяні лілії з золотою серединкою всередині, притулені до своїм листям, готові закрити свої чарівні блідо-червоні пелюстки і поринути в солодкий сон під водою.

У двох приголомшливих водяної лілеї, омитих сріблястими крапельками літнього дощу, причаїлися прекрасна німфа і крихітний ельф, подорожуючи в чудових кувшинках по озеру, немов у човні.

Стародавні слов’яни називали водяну лілію одолень-травою, здатної захистити людей від бід, напастей і лихого ока. Відмінним талісманом на робочому столі комп’ютера може стати дивовижної краси латаття, що загубилася у вирі гігантських зелених листя.

На фото найбільша в світі дивовижна латаття Вікторія регія, листя якої можуть витримувати до 15 кілограм. Вишукана білосніжна квітка лілії на воді наповнює округу приємним абрикосовим запахом.

найніжніші і захмарні почуття викликає споглядання цієї прекрасної цариці вод з трепетними рожевими пелюстками на тлі величезного зеленого листа. Безмовно вклонитися істинної краси своєї улюбленої можна з допомогою цього чудового квітки.

 

 

           

 

 

 

Якщо вам сподобались Фотографії водяної лілії й латаття білого кольору, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *