Розглянувши уважно фото і картинки, ви побачите відмінності порід цих тварин. Куниці дали назву численному сімейству куньевых, в яке входить безліч різноманітних пухнастих хижаків.
Серед родичів законодавцем моди є, звичайно, красень сибірський соболь. Але і куниці не відстають, у них чудові шубки – м’яке, густе і шовковисте.
В Європі і за Уралом поширені два види куниць, дуже схожих, і в теж час легко відрізниш за формою і забарвленню відмітини навколо шиї.
У високостовбурних хвойних і мішаних лісах, важкопрохідних і завалених хмизом, любить жити лісова куниця, має жовте каплевидное пляма на горлі. У кам’яної куниці, любительки скель і кам’янистого грунту інша позначка – біла і роздвоєна.
Звички у сестриц куниць однакові. Обидві ведуть нічний спосіб життя, всеїдні, харчуються всім, що попадеться: білками, мишоподібними гризунами, дрібними птахами, комахами, плодами, диким медом.
Завдають великої шкоди господарствам, забравшись в пташник або на голубник і вбиваючи дичини більше, ніж можуть з’їсти.
Фото куниці на дереві.
Кам’яна куниця іноді селиться в міській межі і в селах, а лісова не наближається до людського житла, хіба що, промайне в глибині занедбаного паркового масиву.
Ці тварини чудово лазять по деревах завдяки гострим і чіпким коготкам, відмінно стрибають, долаючи відстань до п’яти метрів.
Квартирують у дуплах та в розорених ними пташиних гніздах.
Фотографії тварин – Куниця
Опис: Дуже видовищний набір чудових фото і виразних картинок спритних куниць, що славляться красою пухнастого хутра.
Ключові слова: тварини, куниця