Фотографії різних лілій – від білих до екзотичних тигрових і рожевих

Фотографії різних лілій – від білих до екзотичних тигрових і рожевих

Одним з позначень прекрасною тигровій лілії на мові квітів є гордість. Чудовий букет з трьох чарівних помаранчевих квіток на тлі нерозкритих бутонів ідеальний в якості подарунка гордовитої, трохи холодної сударыне.

На фото незрівнянна ніжно-рожева лілія з досконалими формами трепетних пелюсток на тлі зеленої трави і ялини колючої в оточенні витончених нерозкритих бутонів квітки.

В серцевину великолепнейшей принцеси флори з дивовижними рожевими пелюстками спустився сам ангел, щоб насолодитися її красою і духмяним ароматом.

Проявити турботу про кохану людину можна, відправивши у подарунок чудову рожеву лілію на білому фоні з чудовими хвилястими пелюстками, які оповиті казкової таємницею ніжності.

На фото елегантна лілія подібна білосніжному покривалу. Її витонченість настільки захопила древніх германців, що навіть бога грому Тора зображували зі скіпетром, увінчаним цим чудовим квіткою.

Чудовим подарунком для витонченої нареченої стане чарівний, повітряний букет білосніжних лілій на світлому фоні, які виражають ніжність, чистоту, невинність і легкість буття. Весільні букети з білих лілій незрівнянно красиві і безумовно порадують око нареченої, незважаючи на ціну однієї квітки та загальну вартість букета. Краса не має ціни!

                     

 

 

 

Якщо вам сподобались Фотографії різних лілій – від білих до екзотичних тигрових і рожевих, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *