Фотографії квітів гвоздики, картинки букетів гвоздик

Картинки і фото гвоздик завжди привертають вишуканим переплетенням мереживних пелюсток в тугих бутонах. Пишні, махрові квіти соковитих відтінків: кипінно-білі, лілові, червоні. Фото сортів гвоздик з яскравим контрастним кантом нагадують  витончені рюші модного кутюр’є.

http://provokacia.com.ua/


Батьківщина гвоздики на далеких Моллукських островах. Картинки з гвоздиками завжди, немов ковток свіжої підбадьорливої вологи, не даремно великий німецький поет Гете називав квітка гвоздики уособленням стійкості і дружби. Європа вперше побачила гвоздики в букетах в ХVI столітті і з тих пір ця квітка стала настільки улюбленим, що в Іспанії гвоздика вважалася охоронним талісманом, а в Італії зображення гвоздики красується на державному гербі.

http://provokacia.com.ua/


Як божественний квітка перекладається з латинської слово Dianthus – Гвоздика. Багато поля і косогори в літню пору уквітчані дикими видами гвоздикових, але в якості джерела для селекції була обрана китайська крупноквіткова гвоздика Геддевига.

http://provokacia.com.ua/


 

Яскраві квіти швидко знайшли своїх шанувальників, а в Радянському Союзі гвоздики стали символом революції і стійкості. Вони були в ті часи і прикрасою офіційних свят і просто улюбленими квітами. Популярність їх висока і понині.

http://provokacia.com.ua/


 

Суцвіття сорти Діамант гідні своєї назви. Темно-червоного кольору махрові квітки особливо гарні на тлі білосніжних мереживних суцвіть сортів Везувій і Ніжність.

http://provokacia.com.ua/


 

Рубіново-червона облямівка по краю рожевих пелюсток D. Bekki Robinson робить їх дуже ефектними.

http://provokacia.com.ua/


 

Ніжніше ніжного пелюстки ремонтантних сортів D. Truly Yors.

http://provokacia.com.ua/


 

Фотографії квітів гвоздики, картинки букетів гвоздик

Опис: Багато фотографій букетів з різнокольоровими гвоздиками, одягнених в пишне мереживо махрових пелюсток.
Ключові слова: гвоздики фото картинки, квіти

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *