Фотографії кращих сортів лілій – від кущовий домашньої до шоколадної і навіть чорної

Фотографії кращих сортів лілій – від кущовий домашньої до шоколадної і навіть чорної

На фото два чудових червоних квітки в зеленій гущавині листя. За однією з християнських легенд біла лілія змінила свою колірну палітру на червоний колір, зашарівшись від сорому після того, як виявила надмірну гордість в Гефсиманському саду і не вклонилася перед лагідністю самого Христа, що йде на розп’яття. Так звані чорні і шоколадні лілії це особливий, дуже рідкісний сорт цих чудових квітів. Кущові лілії на фото виглядають особливо свіжо і оригінально.

Три чудових лілових дзвоника лілії на тлі зеленої трави, омиті теплими краплинами літнього дощу, проголошують своїм чарівним, срібним дзвоном про вдалий початок дня. Садові лілії чудово прикрашають сади біля наших приватних будинків і на дачних ділянках.

Приголомшливі розкрилися пелюстки чарівної лілії подібні короні, і це не дивно, адже квітці по праву належить звання принцеси флори. Подарувати таке пишність коштує своєї улюбленої королеві.

Маточка незрівнянного квітки схожий на людину, крилами якому служать тичинки рослини. Маленька людина так хоче злетіти, але земна краса чудовою лілії не пускає його, немов затримався і преклоняющегося перед згубною жіночою красою чоловіка. Домашні лілії прикрашають наш будинок і наповнюють його дивовижною красою і чудовим запахом. Догляд за ліліями досить складний, але всі ці турботи стоять посмішок наших дітей, друзів, близьких і рідних. Неможливо не посміхнутися, коли бачиш таку красу 🙂

На фото прекрасні білі лілії з витонченими формами на тлі блакитного хмарного неба. Квіти здобули йому славу серед іудейського народу. За легендою ріс в раю квітка не зміг осквернити навіть змій, искусивший Єву. Водяні лілії шалено красиві і підкуповують своєю ніжністю і вразливістю.

                     

 

 

 

Якщо вам сподобались Фотографії кращих сортів лілій – від кущовий домашньої до шоколадної і навіть чорної, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *