Фото квітів – гарні айстри, картинки прекрасних айстр.

 

Картинки і фото айстр – красивих квітів, чия назва в перекладі з латині означає зірка, розкривають своє барвисте пишність на сторінках сайту. Айстри завжди впізнавані, завдяки своїм загостреним променистим суцвіттям.

Пухнаста астра

http://provokacia.com.ua/

На фото айстр видно їх схожість з жоржинами і хризантемами, чиї яскраві картинки теж можуть прикрасити будь-яке повідомлення, пов’язане з осінню.

http://provokacia.com.ua/

Представники пионоароидной групи айстр вельми різноманітні.

http://provokacia.com.ua/

Айстри, мов останній привіт спекотного літа, насиченим забарвленням своїх пишних розпустилися витончених бутонів оживляють збляклі барви осіннього саду. Величезна різноманітність сортів айстр походить від непоказного квітки з сімейства складноцвітих – однорічного рослини, привезеного з Китаю. Перші примірники у Європі були вирощені в Парижі відомим ботаніком Антуаном Жюсье на клумбах королівського саду Тріанон у 1728 році. А в 19 столітті квітка вже завоював Європу завдяки копіткій роботі селекціонерів. Точна кількість різновидів не піддається підрахунку, культурні айстри умовно поділені на класи: язичковий, трубчастий і перехідний.

http://provokacia.com.ua/

Каллистефус – друге ім’я цих однорічників сімейства Айстрові. Серед колекціонерів красивих картинок і садівників однолітки найбільш популярні. Пишні віночки чарують незвичністю форм, витонченістю промінчиків-пелюсток і приголомшливою симфонією барв.

http://provokacia.com.ua/

Різні картинки і фото з айстрами користуються великою популярністю в Інтернеті. Не дивно, адже це найпопулярніші в нашій смузі квіти в кінці літа. Барвисті суцвіття, що складаються з пелюсток-квітів, дуже ефектні. Прекрасні як одиничні екземпляри, так і в композиціях. Їх можна вважати святом Перше вересня. Мільйони учнів у цей день ідуть до школи з ошатнимибукетами, посланцями минулого літа. Але наступ осені не заважає цвітінню. Ще довго чудовим пишним кошиках належить погойдуватися під поривами осіннього вітру.

http://provokacia.com.ua/

Анімація яскравого пухнастого букета.

http://provokacia.com.ua/

Група язичкових найчисленніша. Кучеряве суцвіття мов панянки, приготовившиеся до балу. Поклали зачіски з лілових завитих пасом, і чекають, щоб їх красу зафіксували на фото.

http://provokacia.com.ua/

Ромашковидный сорт «Маделина» садівники люблять за рясне і тривале цвітіння. Витривалі рослини витримують навіть невеликі морози, расцвечивая клумби до глибокої осені. А коли ляже сніг, про чудових сонячних днях нагадають красиві картинки з нашого сайту.

http://provokacia.com.ua/

 

Фото квітів – гарні айстри, картинки прекрасних айстр.

 

Опис: Кращі фотографії квітів айстр зі всього світу. Заходьте і дивіться з задоволенням.
Ключові слова: айстри фото картинки, квіти

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *