Фото класичної водяної лілії

Фото класичної водяної лілії

Чарівні рожеві пелюстки елегантною водяної лілії на розмитому зеленому тлі оповиті таємницею ніжності і чарівності. Цінителі краси своєї коханої дівчини варто висловити своє захоплення, подарувавши цей беподобный квітка.

Принадність ніжного рожевого кольору відбилася у вишуканих пелюстках прекрасною німфеї на тлі зеленого листя, кинулися до теплого літнього сонця. Незримо для оточуючих на чудових квітках, немов на гойдалках, граються казкові русалки.

Раннім червневим ранком на світанку одна за одною розкривають свої чудові пелюстки чарівні водяні лілії з блідо-червоним відтінком. Бутони латаття повертають свої голівки слідом за сонцем, гріючись в його теплих променях.

На фото величаво розкривають свої дивні рожеві пелюстки чудові водяні лілії в болотяній твані тихого озера на тлі чарівною, привабливою природи і зелених пагорбів.

Пізнім літом серед болотної трясовини в засохлих листі заплуталися дві дивовижні латаття ніжно-рожевого кольору, наповнюючи всі навколо божественним духмяним ароматом.

 

 

           

 

 

 

Якщо вам сподобались Фото класичної водяної лілії, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *