Фото і картинки різнокольорових квітів гортензії.

Скупчення дрібних квіточок, немов блакитне хмарка, зависле над соковитою зеленню листя. Гілки гортензій, покриті пишними кулястими суцвіттями, виглядають дуже ефектно. Забарвлення різноманітна, і що саме дивне – поруч можуть бути неоднакові забарвлення. Поєднання формують внесенням в грунт різних добавок. Можна просто закопати в землю з одного боку куща залізні цвяхи. Оксиди заліза забарвлять половину рожевих шапок в небесний колір.

http://provokacia.com.ua/


Гортензія крупнолистная на фото зимостійкого сорту Нескінченне Літо (Endless Summer). Не боїться пізніх весняних заморозків. Нормально переносить зиму в досить холодною середній смузі. Завдяки цьому і гарного цвітіння популярна у наших садівників.

http://provokacia.com.ua/


Щоб гортензія Шаперон Руж мала такі барвисті і великі шапки, як на фото, треба подбати про правильну зимівлі. Восени її слід викопати, посадити в діжку або відро, і відправити чекати весну в прохолодний льох з постійною температурою.

http://provokacia.com.ua/


 

гортензія Деревоподібна Анабель пристосована до помірних морозів. На фото зафіксовано чудове білосніжне оздоблення, яке рослина не знімає з липня по вересень.

http://provokacia.com.ua/


 

В ландшафтному дизайні у гортензії мало суперників. Перетворить навіть далекий куточок саду, тихий і трохи притененный. Ділянка стане привабливим і привабливим, як тільки розпустяться строкаті кулі, парасольки або волоті – залежно від обраного виду. Гарні й одиночні посадки серед газонів – солітери, і бордюри, оздоблюють дерева. Абсолютно приголомшливо виглядає гортензія як живопліт.

http://provokacia.com.ua/


 

На сході гортензію вважають квіткою щастя, приносить родині добробут і стабільність. Вона перерозподіляє позитивну енергетику будинку, поповнюючи області, де її бракує. Якщо ж позитиву не вистачає, то квіти вбирають його ззовні.

http://provokacia.com.ua/


 

Позитивний заряд, випромінюваний різнокольоровими квітами гортензії, покращує самопочуття при депресії, позбавляє від наслідків стресів, піднімає настрій. Між близькими не буде чвар, коли на підвіконні пишно цвіте гортензія. Навіть фото з цими квітами мають оздоровлюючі властивості.

http://provokacia.com.ua/


В саду гортензія вдало виглядає в різноманітних композиціях з участю струнких дерев хвойних чи інших вічнозелених порід. Сонце вранці, тінь опівдні і багато води – такі три правила, що дозволяють успішно виростити прекрасні квіти.

http://provokacia.com.ua/


 

Фото і картинки різнокольорових квітів гортензії.

Опис: Тут розквітли квіти щастя – різнокольорові гортензії. З майстерно виконаних фото вони випромінюють море позитивної енергії.
Ключові слова: квіти, фото гортензії

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *