Фото і картинки незабутніх ірисів

Фото і картинки незабутніх ірисів

Іриси

Ірис – ароматний, ніжний квітка, ірис – символ серцевого розташування і дружньої прихильності, довіри і надії. Сама назва ірису незвично, ця квітка був названий на честь богині Веселки, тому і відтінки цього незрівнянного створення природи увібрали в себе всі відтінки райдужної палітри: від сліпучого, сніжно-білого кольору до темного пурпура та фіолетового кольору. Фотографії ірисів захоплюють: кожна деталь цього чудового квітки відкрита назустріч світу, випромінюючи чарівне світіння. Подарувавши друзям картинки ірису, Ви покажете їм свій бездоганний смак і висловіть безмежну довіру і захоплення. Казкова радість, піднесений захват буде оволодівати всіма, хто для своєї улюбленої колекції кольорів обере оригінальні й прекрасні фото ірису.

З рассыпавшихся і впали на землю осколків різнобарвної веселки зросли чарівні іриси з трепетними блідо-фіолетовими пелюстками, які так схожі на маленькі крильця чарівних метеликів в зеленій гущавині листя.

Химерні жовті смужки на кожному з чудових фіолетових пелюсток прекрасного ірису подібні ласкавим травневим сонячним променям, дарує своє тепло оточуючим.

Гордовитий характер двох прекрасних ірисів відбився у витончених, досконалих формах незрівнянних пелюсток з багатогранним забарвленням. Бездоганні квіти викликають захоплення своєю аристократичністю.

За однією з поморських легенд чудові іриси зросли з упалих на землю сліз рибалки, яка часто оплакувала свої розлуки з чоловіком. Не дарма чудові квіти здалеку нагадують маленькі маячки, які вказують шлях до берега морякам.

Два подарованих приятелеві дивовижних ірису з темно-фіолетовими пелюстками на тлі зеленого листя підкреслять важливість і цінність дружби, а також готовність розділити з другом будь-які випробування.

     

 

 

 

Якщо вам сподобались Фото і картинки незабутніх ірисів, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *