Фото азалії, поради по догляду за азалією в домашніх умовах.

 

Ніжно-рожеві суцвіття азалії, вкриті прозорими краплинами дощу, абсолютно чарівні. Важковимовне «рододендрон» – родове ім’я цієї групи рослин. Серед родичів виділяються особливою вишуканістю та витонченістю. Азійські гості добре переносять помірні зимові морози. Навесні стають справжньою окрасою садової ділянки. В квартирі радують карликові сорти, винагороджуючи за грамотний догляд пишним цвітінням.

http://provokacia.com.ua/

Відображена на фото ошатна панночка, оселившись в саду, перетворює його і робить мальовничіше. Пишні кущі азалії, усипаний чарівними квітами, привертають не тільки погляди людей, але і численних комах-запилювачів, що летять на терпкий вабливий запах.

http://provokacia.com.ua/

Вирощування азалії – захоплююче заняття, доступне для початківців садівників. У ландшафтному дизайні вона чудова і в бордюрах, і в груповій посадці. У вазонах прикрасить терасу або балкон, а в домашніх умовах пожвавить будь-який інтер’єр.

http://provokacia.com.ua/

Різноманітна забарвлення чудових квітів дозволяє використовувати азалію для створення монохромного саду будь-яких відтінків. Романтична рожева гама буде гармоніювати з весняними тюльпанами, примулами і маргаритками.

http://provokacia.com.ua/

На тлі дрібного листя вічнозеленої ефектно виглядають на фото яскраво забарвлені дзвонові бутони, освітлені першими променями висхідного сонця.

http://provokacia.com.ua/

У відкритому грунті рясне цвітіння азалії починається ранньою навесні і триває до середини літа. В домашніх умовах і в оранжереях цвіте всю зиму, захоплюючи розкішним святковим убранням.

http://provokacia.com.ua/

Щоб зберегти в недоторканності белоое вбрання, не можна садити поряд з Rhododendron simsii азалії інших кольорів. Непостійна красуня тут же захоче приміряти чужий колер.

http://provokacia.com.ua/

 

Фото азалії, поради по догляду за азалією в домашніх умовах.

 

Опис: Велика колекція фото незрівнянної азалії. Поради по вирощуванню і догляду за східною принцесою в домашніх умовах.
Ключові слова: квіти, азалія

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *