Деревовидні півонії на красивих фотографіях

Деревовидні півонії на красивих фотографіях

За давньогрецьким переказами саме в пишних пелюстки півоній ховаються прекрасні німфи, що втілюють різноманітні сили природи. Можливо, в цьому чарівному рожевому цвітінні загубилася одна з них.

За свою розкіш і пишність півонії по праву визнані весільними квітами. Їх прийнято дарувати на дванадцяту річницю весілля, але і новоспеченим молодятам буде приємно отримати в подарунок такий чарівний ніжно-рожевий букет.

На фото зворушливий яскраво-червоний бутон з крапельками свіжої роси на тлі зеленого листя цілком може стати символом народження нового життя. Побажайте новонародженому щасливе життя з допомогою цього дивного квітки.

Раннім червневим ранком з першими променями вранішнього сонця пробуджується від сну чудовий червоний піон, дозволяючи насолодитися оточуючих своєю красою і пишністю.

Цей чудовий квітка володіє цілющими властивостями завдяки давнім лікаря Пеону, який лікував недуги. За переказами цілитель був перетворений в чарівний півонія і з тих пір споглядання такої краси виліковує смуток і геть проганяє депресію.

 

 

   

 

 

 

Якщо вам сподобались Деревовидні півонії на красивих фотографіях, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *