Червона гвоздика в букеті – фото та листівки для вас

Червона гвоздика в букеті – фото та листівки для вас

З щасливих сліз самої Богородиці, що впали на землю в день народження Сина, виросли ці чудові квіти. Чудова рожева гвоздика схиляє свою голівку, висловлюючи подяку всім матерям за їхню ласку, турботу і доброту.

Солдати носили на грудях «божественний квітка», який їм дарували дівчата перед відходом на війну, як талісман від ворожих куль. Дивовижна червона гвоздика може стати талісманом для коханої людини. Такий оберіг збереже його міцне здоров’я.

Про чистою і невинною любові розповість чудова біла гвоздика на світлому фоні і принесе удачу обдаровуваному людині, так як вона є символом жіночого щастя.

На фото чудові ніжно-кремові гвоздики в зеленій гущавині листя, розпустивши свої зворушливі бахромчаті пелюстки і омиті прохолодним травневим дощем. Від віє свіжістю кольорів холодної ранкової роси.

Чудовим подарунком на День всіх Закоханих стануть ці чудові червоні гвоздики, трохи припорошені снігом, на тлі чудових сердечок. Милий букетик натякне на шалене захоплення і гарячу любов відносно об’єкта бажань.

       

 

 

 

Якщо вам сподобались Червона гвоздика в букеті – фото та листівки для вас, шукайте інші в розділі Фото квітів

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *