Блакитний цикорій і класичні дзвіночки в полі – кращі фото

Блакитний цикорій і класичні дзвіночки в полі – кращі фото

 

Польові квіти

 

С зворушливою ніжністю асоціюється прекрасна композиція з букета чарівних дзвіночків з дивовижними рожевими пелюстками на тлі хмарного блакитного неба. Красиві квіти поселили милу бджілку, наслаждающуюся чарівним нектаром.

Чарівним мерехтливим світлом наповнені прекрасні блакитні пелюстки чудового цикорію, а його химерні сині тичинки немов перешіптуються між собою, ділячись квітковими секретами.

Назустріч палючому сонцю і нестримного шаловливому вітром розпустив свої чудові бузкові пелюстки незрівнянний польова квітка, скромно ховаючись від сторонніх у зеленій гущавині листя.

Приголомшливий букет витончених пролесков з яскравими синіми пелюстками викликає захоплення насиченістю фарб, які надають незрівнянним квітам гармонійних форм, а їх стриманість розчулює і викликає хвилюючі емоції.

Таємний символізм невибагливих жовтих кульбаб на мові квітів висловлює кокетство, а його сонячний колір несе в собі заряд позитиву і радісного настрою. Милий букетик доведеться за смаком невиправних оптимістів.

 

 

                     

 

 

 

Якщо вам сподобались Блакитний цикорій і класичні дзвіночки в полі – кращі фото, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *