Білі і рожеві тюльпани – красиві турецькі і голландські тюльпани

Білі і рожеві тюльпани – красиві турецькі і голландські тюльпани

дивна квітка на фото дуже схожий на милого кудлатого песика, злегка приоткрывшего рот. Крапелька роси на кінчику пелюстки – вологий носик цього забавного звірятка, а листя – його лапки. Таким оригінальним подарунком буде вражена навіть сама вимоглива леді.

Ознакою наближення самого прекрасного пори року – весни – може стати цей чудовий букет ніжно-рожевих тюльпанів на світлому рожевому тлі. Такі прекрасні квіти є класичним подарунком для жінок всієї планети.

Легенди свідчать, що чашечка тюльпана – це сховище людського щастя. Можливо, всередині цього чудового лілового бутона і сховалося щастя разом з гарним настроєм.

З давніх часів цифри «сім» надавали магічне значення. Може, подарувавши букет із семи чарівних тюльпанів, Вас чекає успіх, а вона нарешті відповість взаємністю?

Кращий привід попросити вибачення і визнати свою провину – подарувати букет вишуканих білих тюльпанів. Такий жест стане натяком на те, що для Вас немає нічого важливіше її теплих почуттів.

На фото чудові ніжно-рожеві тюльпани на темному тлі. Пелюстки квітів прикрасили прозорим бісером пустотливі казкові феї, тим самим надавши рослині ще більше чарівності.

             

 

 

 

Якщо вам сподобались Білі і рожеві тюльпани – красиві турецькі і голландські тюльпани, шукайте інші в розділі Фото квітів

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *