Азалія красиві квіти.

 

Східна красуня азалія стала завсідником в зимових садах і на підвіконнях. Не так багато видів квіткових рослин подібно азалиям здатні цвісти в зимову пору. Буйне цвітіння можна підтримати гарним доглядом та відповідною агротехнікою. Великі квітки мають різноманітну форму і забарвлення. Тим, хто освоїв агротехніку вирощування азалій, вона платить взаємністю, яка виражається в рясному цвітінні. Її прості квітки мають чудові довгі тичинки. У нашій країні ростуть дикорослі види – родичі азалії, наприклад, рододендрон даурський. В пору його цвітіння схили гір стоять суцільно бузкового кольору.

Десятки мільйонів років тому значна частина планети була вкрита килимом з квітучих азалій. Це були прабатьки нашої сучасниці. Але із-за глобального похолодання ареал значно зменшився, зберігшись в регіонах з помірно теплим і вологим кліматом.

http://provokacia.com.ua/

 

Навесні на сопки Маньчжурії опускаються рожеві, білі, малинові хмари з пахучою королівської азалії. Невисокий чагарник цвіте так рясно, що листочки майже не видно серед чудових квітів, що символізують в Китаї жіночу красу і чарівність.

http://provokacia.com.ua/

 

Колись азалія мала власний рід, який входив в сімейство вересові. Але вчені-ботаніки ніяк не вгамуються, постійно вдосконалюючи класифікацію представників царства Флори. В результаті, азаліевие розформовані. Що ж, хай живе рододендрон! Тепер він прихистив чарівних изгнанниц.

http://provokacia.com.ua/

 

Анимашка рожевих квіточок.

http://provokacia.com.ua/

 

В кімнатному квітникарстві поширені махрові і напівмахрові види. Особливо популярні гібриди азалії індійської. Славляться великими суцвіттями всіляких забарвлень, в т. ч. яскраво-червоними.

http://provokacia.com.ua/

 

Азалія відноситься до найбільш привабливим декоративним рослинам завдяки пишному і тривалому цвітінню. Кількість ніжних розпустилися бутонів з витонченими трепетними тичинками може доходити до трьохсот на півметровому кущику. Чудове оформлення для саду в японському стилі.

http://provokacia.com.ua/

 

Європа довго не могла завести у своїх парках і квартирах вишукану чужоземку. Капрізніци не витримувала багатоденного переїзду і гинула. Тільки в 19 столітті вдалося доставити її благополучно. З тих пір виведено безліч сортів, а селекціонери продовжують винаходити нові і абсолютно дивовижні.

http://provokacia.com.ua/

 

За легендою, воїни, які скуштували рододендронового меду, заснули мертвим сном. Свіжі листя, дійсно, отруйні. Та й спати під покровом ароматних гілок не рекомендується – головний біль забезпечена. Але корейці примудряються готувати вино і навіть локшину з квітів азалії.

http://provokacia.com.ua/

 

Азалія заворожує не лише барвистою палітрою, але і елегантною формою квітів. На цій колоритній фотографії хочеться подовше затримати погляд, милуючись малиново-рожевими пелюстками з темними крапками пиляків і вкрапленнями густо-зеленого листя.

http://provokacia.com.ua/

 

 

Азалія красиві квіти.

 

Опис: У розділі, присвяченому казково красивою азалії, ви не тільки захопитися вишуканими квітами, але дізнаєтеся цікаву інформацію про них.
Ключові слова: квіти, азалія

Поділитися:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *